REKLAMA A MARKETING

REKLAMA A MARKETING

Bez pořádné reklamy, není web vidět a obchody váznou. Kompletně zajistíme všechny druhy reklam typu PPC, Google Adwords, Facebook ads, Instagram Ads, Pinterest a Twitter a různé další. Připravíme pro vás grafické návrhy poutavých reklamních jednotek, které zvyšují konverzi v co největším měřítku. Naším cílem je maximální využití kapitálu vůči ceně za reklamu a poskytující službu. U nás nečekejte slova, dejte nám 50.000 Kč a my vám zašleme report, kolik lidí reklamu vidělo:) Vždy vše důkladně měříme a sledujeme, jak optimalizovat reklamy pro co největší efekt.

Jednu z předností, kterou zajistíme v oblasti marketingu je tzv. AFFILIATE MARKETING aneb, partnerský program, který umíme spojit tak, aby přinesl co nejvíce opakovaných platících zákazníků a pomohl stránkám v optimalizaci SEO. Dále pro vás připravíme marketingový plán, díky kterému bude váš business vidět a vaše zisky porostou.


home_interactive_offer_list_1

JISTOTA A SPOLEHLIVOST


home_interactive_offer_list_2

RYCHLOST A KVALITA


home_interactive_offer_list_3

ZÁRUKY A GARANCE

ZEPTEJTE SE NÁS NA CENU NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ?

Pokud máte dotaz nebo se potřebujete zeptat či poradit, jsme tu pro vás 24 hodiny denně 365 dní v roce.

Close
x

NYNÍ AKCE!!

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS:

Veškeré grafické návrhy, konzultace a přípravy pro vaše nové www stránky, eshopy, sociální sítě, marketing apod nyní poskytujeme: > ZDARMA !! <