SOCIÁLNÍ MÉDIA

SOCIÁLNÍ MÉDIA A ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pokud v dnešní době chcete prorazit, tak věřte, že bez sociálních sítí jako je Facebook, Youtube, Twitter, Pinterest, LinkedIN, Instagram, Snapchat atd. to jde velice těžko, jelikož jmenovaná sociální média se staly součástí našeho života:). Zajistíme pro vás kompletní vytvoření a také správu již vytvořených stránek a profilů na sociálních sítích a získáme pro vás nové fanoušky, které umíme proměnit v zákazníky :) Zvyšujeme dosahy vašich stránek a profilů a vy se budete moci soustředit na podnikání a tvorbu vašeho businessu a nebudete si muset lámat hlavu nebo každý den být u počítače a přemýšlet, nad tím, co vašim fanouškům chcete sdělit, jelikož pokud s fanoušky nekomunikujete, je to jako by stránka neexistovala:)

Hodně podceňovaná část podnikání je zákaznický servis pro vaše stávající nebo budoucí zákazníky. Věděli jste, že spousty návštěvníků odejde z vašeho webu a to pouze na základě, že nenašli to co hledali? My takové návštěvníky dokážeme proměnit v zákazníky :) Zajistíme pro vás kompletní správu živého zákaznického servisu online, a to 24 hodin v týdnu, 365 dnů v roce. Již se nestane, aby z vašeho webu odešel návštěvník bez informací a nebo nákupu:)

ZEPTEJTE SE NÁS

Pokud máte dotaz nebo se potřebujete zeptat či poradit, jsme tu pro vás 24 hodiny denně 365 dní v roce.

Close
x

NYNÍ AKCE!!

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS:

Veškeré grafické návrhy, konzultace a přípravy pro vaše nové www stránky, eshopy, sociální sítě, marketing apod nyní poskytujeme: > ZDARMA !! <